MS3476W22-41SW
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3476W22-41SW
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 41POS INLINE SCKT
Ngā Rauemi: MS3476W22-41SW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3476W22-41SW
Tau Wae MS3476W22-41SW Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN PLUG 41POS INLINE SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1296 pcs Pepa Raraunga MS3476W22-41SW.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-26482 Series II
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa AMS3476W22-41SW
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 41
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga MS3476W22-41SW
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-41 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 41POS INLINE SCKT
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea W Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3476W22-41SX
MS3476W22-41SX
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG 41POS INLINE SCKT
I roto i te taonga: 1147 pcs
Tikiake: MS3476W22-41SX.pdf
RFQ
MS3476W22-41PY-LC
MS3476W22-41PY-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
I roto i te taonga: 2684 pcs
Tikiake: MS3476W22-41PY-LC.pdf
RFQ
MS3476W22-41S
MS3476W22-41S
Tikiake: MS3476W22-41S.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS3476W22-41S.pdf
MS3476W22-41SX-LC
MS3476W22-41SX-LC
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Tikiake: MS3476W22-41SX-LC.pdf
MS3476W22-41SW
MS3476W22-41SW
Tikiake: MS3476W22-41SW.pdf
MS3476W22-41PY
MS3476W22-41PY
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS3476W22-41PY.pdf
MS3476W22-41SW-LC
MS3476W22-41SW-LC