MS3476W22-32SW
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3476W22-32SW
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS3476W22-32SW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3476W22-32SW
Tau Wae MS3476W22-32SW Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1240 pcs Pepa Raraunga MS3476W22-32SW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-32 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-26482 Series II
Packaging Bulk Ētahi Ingoa AMS3476W22-32SW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 32 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Industrial, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3476W22-21SY
MS3476W22-21SY
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1409 pcs
Tikiake: MS3476W22-21SY.pdf
RFQ
MS3476W22-21SX
MS3476W22-21SX
I roto i te taonga: 1449 pcs
Tikiake: MS3476W22-21SX.pdf
RFQ
MS3476W22-32S
MS3476W22-32S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP