MS3476W18-32AX
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3476W18-32AX
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG INLINE 32POS PIN
Ngā Rauemi: MS3476W18-32AX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3476W18-32AX
Tau Wae MS3476W18-32AX Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG INLINE 32POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1985 pcs Pepa Raraunga MS3476W18-32AX.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum
Raupapa Military, MIL-DTL-26482 Series II RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Ētahi Ingoa AMS3476W18-32AX
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 32
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Waehanga Kaihanga MS3476W18-32AX
Kua whakaratohia te Taimana Nui 18-32 Kōkuhu Rauemi Aluminum, Olive Drab Cadmium
Kei roto - Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakaahua nui 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Whakaahuatanga CONN HSG PLUG INLINE 32POS PIN
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.391" (35.33mm)