MS3476W12-10SWLC
Hua Hua
Tau Wae: MS3476W12-10SWLC
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE
Ngā Rauemi: MS3476W12-10SWLC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3476W12-10SWLC
Tau Wae MS3476W12-10SWLC Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3022 pcs Pepa Raraunga MS3476W12-10SWLC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 12-10
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa Military, MIL-DTL-26482 Series II Packaging Bulk
Ētahi Ingoa AMS3476W12-10SWLC Whakatakotoranga W
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 10
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum, Olive Drab Cadmium Ko te Hononga Nuturu 1.043" (26.49mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 20
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3476W12-10S
MS3476W12-10S
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 2341 pcs
Tikiake: MS3476W12-10S.pdf
RFQ
MS3476W12-10SX
MS3476W12-10SX
I roto i te taonga: 2307 pcs
Tikiake: MS3476W12-10SX.pdf
RFQ
MS3476W12-10SW
MS3476W12-10SW
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Tikiake: MS3476W12-10SW.pdf
MS3476W12-10SY-LC
MS3476W12-10SY-LC
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE
Tikiake: MS3476W12-10SY-LC.pdf
MS3476W12-10SX-LC
MS3476W12-10SX-LC
Tikiake: MS3476W12-10SX-LC.pdf
Tikiake: MS3476W12-10SW.pdf
MS3476W12-10SY
MS3476W12-10SY
Tikiake: MS3476W12-10SY.pdf
MS3476W12-10S-LC
MS3476W12-10S-LC
Tikiake: MS3476W12-10S-LC.pdf
MS3476W12-10SW-LC
MS3476W12-10SW-LC