MS3476L24-19SWLC
Hua Hua
Tau Wae: MS3476L24-19SWLC
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Ngā Rauemi: MS3476L24-19SWLC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3476L24-19SWLC
Tau Wae MS3476L24-19SWLC Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1483 pcs Pepa Raraunga MS3476L24-19SWLC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 24-19
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Electroless Nickel
Raupapa Military, MIL-DTL-26482 Series II Packaging Bulk
Ētahi Ingoa AMS3476L24-19SWLC Whakatakotoranga W
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum, Electroless Nickel Ko te Hononga Nuturu 1.777" (45.14mm)