MS3476L16-26SW
Hua Hua
Tau Wae: MS3476L16-26SW
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 26POS INLINE SCKT
Ngā Rauemi: MS3476L16-26SW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3476L16-26SW
Tau Wae MS3476L16-26SW Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN PLUG 26POS INLINE SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1953 pcs Pepa Raraunga MS3476L16-26SW.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-26482 Series II
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa AMS3476L16-26SW
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga MS3476L16-26SW
Kua whakaratohia te Taimana Nui 16-26 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 26POS INLINE SCKT
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock