MS3475W22-55SW
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3475W22-55SW
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 55POS INLINE SCKT
Ngā Rauemi: MS3475W22-55SW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3475W22-55SW
Tau Wae MS3475W22-55SW Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN PLUG 55POS INLINE SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1022 pcs Pepa Raraunga MS3475W22-55SW.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-26482 Series II
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa AMS3475W22-55SW
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 55
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga MS3475W22-55SW
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-55 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 55POS INLINE SCKT
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea W Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3475W22-55SLC
MS3475W22-55SLC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
I roto i te taonga: 1445 pcs
Tikiake: MS3475W22-55SLC.pdf
RFQ
MS3475W22-55S
MS3475W22-55S
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP