MS3475W18-32SW
Hua Hua
Tau Wae: MS3475W18-32SW
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 32POS INLINE SCKT
Ngā Rauemi: MS3475W18-32SW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3475W18-32SW
Tau Wae MS3475W18-32SW Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN PLUG 32POS INLINE SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1506 pcs Pepa Raraunga MS3475W18-32SW.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-26482 Series II
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa AMS3475W18-32SW
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 32
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga MS3475W18-32SW
Kua whakaratohia te Taimana Nui 18-32 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 32POS INLINE SCKT
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea W Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Taara Taea -
Ngā Hua e hāngai ana
MS3475W18-32S
MS3475W18-32S
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG 32POS INLINE SCKT
I roto i te taonga: 1589 pcs
Tikiake: MS3475W18-32S.pdf
RFQ
MS3475W18-32PZ
MS3475W18-32PZ
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1393 pcs
Tikiake: MS3475W18-32PZ.pdf
RFQ
MS3475W18-32PZ-LC
MS3475W18-32PZ-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE
Tikiake: MS3475W18-32PZ-LC.pdf
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tikiake: MS3475W18-32S.pdf
MS3475W18-32S-LC
MS3475W18-32S-LC
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG INLINE 32POS SCKT
Tikiake: MS3475W18-32S-LC.pdf
MS3475W18-32SX-LC
MS3475W18-32SX-LC
Tikiake: MS3475W18-32SX-LC.pdf
MS3475W18-32SW-LC
MS3475W18-32SW-LC
Tikiake: MS3475W18-32SW-LC.pdf
MS3475W18-32SW
MS3475W18-32SW
Tikiake: MS3475W18-32SW.pdf
MS3475W18-32SX
MS3475W18-32SX