MS3475W10-6SW
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3475W10-6SW
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS3475W10-6SW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3475W10-6SW
Tau Wae MS3475W10-6SW Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2321 pcs Pepa Raraunga MS3475W10-6SW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 10-6 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-26482 Series II
Packaging Bulk Ētahi Ingoa AMS3475W10-6SW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 6 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Industrial, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3475W106SL
MS3475W106SL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 6POS INLINE
I roto i te taonga: 2797 pcs
Tikiake:
RFQ
MS3475W10-6S-LC
MS3475W10-6S-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
I roto i te taonga: 3475 pcs
Tikiake: MS3475W10-6S-LC.pdf
RFQ
MS3475W10-6S
MS3475W10-6S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS3475W10-6S.pdf
MS3475W10-6SW
MS3475W10-6SW
Tikiake: MS3475W10-6SW.pdf
Tikiake: MS3475W106S.pdf
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Tikiake: MS3475W10-6SLC.pdf
MS3475W12-10A
MS3475W12-10A
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 10POS INLINE
Tikiake: MS3475W12-10A.pdf
MS3475W10-6SW-LC
MS3475W10-6SW-LC
Tikiake: MS3475W10-6SW-LC.pdf
MS3475W106P
MS3475W106P
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS3475W106P.pdf
MS3475W106PL
MS3475W106PL
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE
Tikiake:
MS3475W10-6PW-LC
MS3475W10-6PW-LC
Tikiake: MS3475W10-6PW-LC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel