MS3475L22-41AX
Hua Hua
Tau Wae: MS3475L22-41AX
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG INLINE 41POS PIN
Ngā Rauemi: MS3475L22-41AX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3475L22-41AX
Tau Wae MS3475L22-41AX Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG INLINE 41POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1678 pcs Pepa Raraunga MS3475L22-41AX.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 16 (14), 20 (27) Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum
Raupapa Military, MIL-DTL-26482 Series II RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa AMS3475L22-41AX
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 41
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Waehanga Kaihanga MS3475L22-41AX
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-41 Kōkuhu Rauemi Aluminum, Electroless Nickel
Kei roto - Ngā āhuatanga Coupling Nut, Ground
Whakaahua nui 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground Whakaahuatanga CONN HSG PLUG INLINE 41POS PIN
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.656" (42.06mm)
Ko te Hononga Nuturu Electroless Nickel Hoahoa Whakapā -
Whakaaetanga Mea X Momo Hononga Plug Housing
Rauemi Ara -
Ngā Hua e hāngai ana
MS3475L22-41AY
MS3475L22-41AY
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE
I roto i te taonga: 2582 pcs
Tikiake: MS3475L22-41AY.pdf
RFQ
MS3475L22-41AX
MS3475L22-41AX