MS3475L12-10SW
Hua Hua
Tau Wae: MS3475L12-10SW
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 10POS INLINE SCKT
Ngā Rauemi: MS3475L12-10SW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3475L12-10SW
Tau Wae MS3475L12-10SW Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN PLUG 10POS INLINE SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2051 pcs Pepa Raraunga MS3475L12-10SW.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-26482 Series II
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa AMS3475L12-10SW
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga MS3475L12-10SW
Kua whakaratohia te Taimana Nui 12-10 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 10POS INLINE SCKT
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea W Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Taara Taea -
Ngā Hua e hāngai ana
MS3475L12-10SW
MS3475L12-10SW
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP