MS3474L22-41AX
Hua Hua
Tau Wae: MS3474L22-41AX
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT 41POS JAM NUT PIN
Ngā Rauemi: MS3474L22-41AX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3474L22-41AX
Tau Wae MS3474L22-41AX Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 41POS JAM NUT PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1166 pcs Pepa Raraunga MS3474L22-41AX.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 16 (14), 20 (27) Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum
Raupapa Military, MIL-DTL-26482 Series II RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Silver Ētahi Ingoa AMS3474L22-41AX
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 41
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Waehanga Kaihanga MS3474L22-41AX
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-41 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 41POS JAM NUT PIN