MS3472W20-24SW
Hua Hua
Tau Wae: MS3472W20-24SW
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 24POS WALL MNT SCKT
Ngā Rauemi: MS3472W20-24SW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3472W20-24SW
Tau Wae MS3472W20-24SW Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN RCPT 24POS WALL MNT SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1436 pcs Pepa Raraunga MS3472W20-24SW.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-26482 Series II
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa AMS3472W20-24SW
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Waehanga Kaihanga MS3472W20-24SW
Kua whakaratohia te Taimana Nui 20-24 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 24POS WALL MNT SCKT
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock