MS3472L18-32AX
Hua Hua
Tau Wae: MS3472L18-32AX
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
Ngā Rauemi: MS3472L18-32AX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3472L18-32AX
Tau Wae MS3472L18-32AX Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1608 pcs Pepa Raraunga MS3472L18-32AX.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 18-32
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Electroless Nickel
Raupapa Military, MIL-DTL-26482 Series II Packaging Bulk
Ētahi Ingoa AMS3472L18-32AX Whakatakotoranga X
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 32
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount