MS3472L18-30SW
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3472L18-30SW
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 30POS WALL MNT SCKT
Ngā Rauemi: MS3472L18-30SW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3472L18-30SW
Tau Wae MS3472L18-30SW Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN RCPT 30POS WALL MNT SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1147 pcs Pepa Raraunga MS3472L18-30SW.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-26482 Series II
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa AMS3472L18-30SW
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Waehanga Kaihanga MS3472L18-30SW
Kua whakaratohia te Taimana Nui 18-30 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 30 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 30POS WALL MNT SCKT
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock