MS3472L10-6SW
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3472L10-6SW
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS3472L10-6SW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3472L10-6SW
Tau Wae MS3472L10-6SW Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1960 pcs Pepa Raraunga MS3472L10-6SW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 10-6 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-26482 Series II
Packaging Bulk Ētahi Ingoa AMS3472L10-6SW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 6 (Power) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Industrial, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3472L10-6S-LC
MS3472L10-6S-LC
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT FLANGE 6POS SKT
I roto i te taonga: 3441 pcs
Tikiake: MS3472L10-6S-LC.pdf
RFQ
MS3472L12-10AY
MS3472L12-10AY
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT 10POS WALL MNT PIN
I roto i te taonga: 1699 pcs
Tikiake: MS3472L12-10AY.pdf
RFQ
MS3472L10-6SW
MS3472L10-6SW
Whakaahuatanga: CONN RCPT 6POS FLANGE W/SKT