MS3471W22-41AX
Hua Hua
Tau Wae: MS3471W22-41AX
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG MALE 41POS INLINE
Ngā Rauemi: MS3471W22-41AX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3471W22-41AX
Tau Wae MS3471W22-41AX Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG MALE 41POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1462 pcs Pepa Raraunga MS3471W22-41AX.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 22-41
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa Military, MIL-DTL-26482 Series II Packaging Bulk
Ētahi Ingoa AMS3471W22-41AX Whakatakotoranga X
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 41
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa - Ko te Hononga Nuturu -
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 16 (14), 20 (27)
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3471W22-41A
MS3471W22-41A
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 41POS INLINE
I roto i te taonga: 1413 pcs
Tikiake: MS3471W22-41A.pdf
RFQ
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT INLINE 41POS PIN