MS3471W18-32AX
Hua Hua
Tau Wae: MS3471W18-32AX
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT 32POS INLINE PIN
Ngā Rauemi: MS3471W18-32AX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3471W18-32AX
Tau Wae MS3471W18-32AX Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 32POS INLINE PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1453 pcs Pepa Raraunga MS3471W18-32AX.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Unshielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Aronga Whakatika Crimp Whakamutunga Whakamutunga Circular
Rauemi Tae, Whakaoti - Kua oti te Rei Aluminum
Raupapa Military, MIL-DTL-26482 Series II RoHS Tūnga Bulk
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Ētahi Ingoa AMS3471W18-32AX
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 32
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Waehanga Kaihanga MS3471W18-32AX
Kua whakaratohia te Taimana Nui 18-32 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Whakaahuatanga CONN HSG RCPT 32POS INLINE PIN
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu Cadmium Hoahoa Whakapā -
Whakaaetanga Mea X Momo Hononga Receptacle Housing
Rauemi Ara -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3471W18-32A
MS3471W18-32A
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT 32POS INLINE PIN