MS3471W14-19SW
Hua Hua
Tau Wae: MS3471W14-19SW
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS3471W14-19SW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3471W14-19SW
Tau Wae MS3471W14-19SW Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1373 pcs Pepa Raraunga MS3471W14-19SW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14-19 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-26482 Series II
Packaging Bulk Ētahi Ingoa AMS3471W14-19SW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 19 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Industrial, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3471W14-19PY
MS3471W14-19PY
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1582 pcs
Tikiake: MS3471W14-19PY.pdf
RFQ
MS3471W14-4A
MS3471W14-4A
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 4POS INLINE
I roto i te taonga: 1644 pcs
Tikiake: MS3471W14-4A.pdf
RFQ
MS3471W14-19S
MS3471W14-19S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP