MS3471W10-6SW
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3471W10-6SW
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS3471W10-6SW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3471W10-6SW
Tau Wae MS3471W10-6SW Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1544 pcs Pepa Raraunga MS3471W10-6SW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 10-6 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-26482 Series II
Packaging Bulk Ētahi Ingoa AMS3471W10-6SW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 6 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Industrial, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3471W10-6PW-LC
MS3471W10-6PW-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 6POS INLINE
I roto i te taonga: 3899 pcs
Tikiake: MS3471W10-6PW-LC.pdf
RFQ
MS3471W12-10A
MS3471W12-10A
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 10POS INLINE
I roto i te taonga: 1562 pcs
Tikiake: MS3471W12-10A.pdf
RFQ
MS3471W10-6SW-LC
MS3471W10-6SW-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 6POS INLINE
Tikiake: MS3471W10-6SW-LC.pdf
Kaihanga: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga: CONN HSG RCPT INLINE 10POS PIN
Tikiake: MS3471W12-10A.pdf
MS3471W12-10AW
MS3471W12-10AW
Tikiake: MS3471W12-10AW.pdf
MS3471W10-6SW
MS3471W10-6SW
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS3471W10-6SW.pdf
MS3471W10-6S-LC
MS3471W10-6S-LC
Tikiake: MS3471W10-6S-LC.pdf
Tikiake: MS3471W12-10AW.pdf
MS3471W10-6S
MS3471W10-6S
Tikiake: MS3471W10-6S.pdf
MS3471W10-6PW
MS3471W10-6PW
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 6POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS3471W10-6PW.pdf
Tikiake: MS3471W10-6S.pdf
Tikiake: MS3471W10-6PW.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel