MS3459LS22-14SW
Hua Hua
Tau Wae: MS3459LS22-14SW
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS3459LS22-14SW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 513 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 513 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3459LS22-14SW
Tau Wae MS3459LS22-14SW Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 513 pcs Pepa Raraunga MS3459LS22-14SW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-14 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei Passivated Raupapa Military, MIL-DTL-5015
Packaging Bulk Ētahi Ingoa AMS3459LS22-14SW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 19 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Fluid Resistant Ngā āhuatanga Coupling Nut, Self Locking
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Automotive, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3459LS20-27SW
MS3459LS20-27SW
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 14POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 563 pcs
Tikiake: MS3459LS20-27SW.pdf
RFQ
MS3459LS22-22S
MS3459LS22-22S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 4POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 533 pcs
Tikiake: MS3459LS22-22S.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP