MS3456LS36-52P
Hua Hua
Tau Wae: MS3456LS36-52P
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 52POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS3456LS36-52P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 304 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 304 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3456LS36-52P
Tau Wae MS3456LS36-52P Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 52POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 304 pcs Pepa Raraunga MS3456LS36-52P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 36-52 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei Passivated Raupapa Military, MIL-DTL-5015
Packaging Bulk Ētahi Ingoa AMS3456LS36-52P
MS3456LS36-52P-ND
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 52 (Power) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Fluid Resistant Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetanga Mea Copper Alloy