MS3454W22-23SW
Hua Hua
Tau Wae: MS3454W22-23SW
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS3454W22-23SW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 629 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 629 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3454W22-23SW
Tau Wae MS3454W22-23SW Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 629 pcs Pepa Raraunga MS3454W22-23SW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-23 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015
Packaging Bulk Ētahi Ingoa AMS3454W22-23SW
MS3454W22-23SW-ND
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 8 (Power) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatauranga onamata 23A Whakaaetanga Mea Copper Alloy