MS3452W24-28SW
Hua Hua
Tau Wae: MS3452W24-28SW
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS3452W24-28SW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3452W24-28SW
Tau Wae MS3452W24-28SW Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1186 pcs Pepa Raraunga MS3452W24-28SW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-28 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015
Packaging Bulk Ētahi Ingoa AMS3452W24-28SW
MS3452W24-28SW-ND
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 24 (Power) Momo Tae Panel Mount
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau 1.437" (36.50mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Automotive, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3452W24-28PW
MS3452W24-28PW
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1217 pcs
Tikiake: MS3452W24-28PW.pdf
RFQ
MS3452W24-28S
MS3452W24-28S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP