MS3452LS24-28P
Hua Hua
Tau Wae: MS3452LS24-28P
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS3452LS24-28P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 766 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 766 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3452LS24-28P
Tau Wae MS3452LS24-28P Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 766 pcs Pepa Raraunga MS3452LS24-28P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-28 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei Passivated Raupapa Military, MIL-DTL-5015
Packaging Bulk Ētahi Ingoa AMS3452LS24-28P
MS3452LS24-28P-ND
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 24 (Power) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae -
Ko te whakatuwhera o te tau 1.437" (36.50mm) Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Automotive, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3452LS32-1S
MS3452LS32-1S
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 490 pcs
Tikiake: MS3452LS32-1S.pdf
RFQ
MS3452LS22-2S
MS3452LS22-2S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 817 pcs
Tikiake: MS3452LS22-2S.pdf
RFQ
MS3452LS24-28PX
MS3452LS24-28PX
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP