MS3450LS36-52P
Hua Hua
Tau Wae: MS3450LS36-52P
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 52POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS3450LS36-52P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 347 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 347 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3450LS36-52P
Tau Wae MS3450LS36-52P Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 52POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 347 pcs Pepa Raraunga MS3450LS36-52P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 36-52 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei Passivated Raupapa Military, MIL-DTL-5015
Packaging Bulk Ētahi Ingoa AMS3450LS36-52P
MS3450LS36-52P-ND
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 52 (Power) Momo Tae Panel Mount
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetanga Mea Copper Alloy