MS3450L36-52SW
Hua Hua
Tau Wae: MS3450L36-52SW
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 52POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS3450L36-52SW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 553 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 553 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3450L36-52SW
Tau Wae MS3450L36-52SW Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 52POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 553 pcs Pepa Raraunga MS3450L36-52SW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 36-52 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-5015
Packaging Bulk Ētahi Ingoa AMS3450L36-52SW
MS3450L36-52SW-ND
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 52 (Power) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetanga Mea Copper Alloy