MS3450L32-13SW
Hua Hua
Tau Wae: MS3450L32-13SW
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 23POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS3450L32-13SW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 629 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 629 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3450L32-13SW
Tau Wae MS3450L32-13SW Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 23POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 629 pcs Pepa Raraunga MS3450L32-13SW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 32-13 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-5015
Packaging Bulk Ētahi Ingoa AMS3450L32-13SW
MS3450L32-13SW-ND
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 23 (Power) Momo Tae Panel Mount
Whakatauranga onamata 13A, 23A Whakaaetanga Mea Copper Alloy