MS3450L24-28SW
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3450L24-28SW
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS3450L24-28SW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3450L24-28SW
Tau Wae MS3450L24-28SW Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1109 pcs Pepa Raraunga MS3450L24-28SW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-28 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-5015
Packaging Bulk Ētahi Ingoa AMS3450L24-28SW
MS3450L24-28SW-ND
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 24 (Power) Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Fluid Resistant Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Automotive, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3450L24-28PX
MS3450L24-28PX
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1434 pcs
Tikiake: MS3450L24-28PX.pdf
RFQ
MS3450L24-28S
MS3450L24-28S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP