MS27656P17B26PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27656P17B26PA
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27656P17B26PA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27656P17B26PA
Tau Wae MS27656P17B26PA Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1280 pcs Pepa Raraunga MS27656P17B26PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 17-26 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium over Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa AMS27656P17B26PA
MS27656P17B26PA-ND
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Potted
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau 0.909" (23.09mm) Rauemi Backshell, Pae -