MS27496E25F61P
Hua Hua
Tau Wae: MS27496E25F61P
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27496E25F61P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 683 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 683 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27496E25F61P
Tau Wae MS27496E25F61P Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 683 pcs Pepa Raraunga MS27496E25F61P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-61 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa AMS27496E25F61P
MS27496E25F61P-ND
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold