MS27496E17F26PC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27496E17F26PC
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27496E17F26PC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 774 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 774 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27496E17F26PC
Tau Wae MS27496E17F26PC Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 774 pcs Pepa Raraunga MS27496E17F26PC.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 17-26 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa AMS27496E17F26PC
MS27496E17F26PC-ND
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold