MS27484T18B32SC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27484T18B32SC
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua JT 32C 32#20 SKT GRND PLUG
Ngā Rauemi: MS27484T18B32SC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 995 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 995 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27484T18B32SC
Tau Wae MS27484T18B32SC Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
He Rahinga Kei te wātea 995 pcs Pepa Raraunga MS27484T18B32SC.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-32 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium over Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa AAMS27484T18B32SC
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Coupling Nut, Ground
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27484T18B32PC
MS27484T18B32PC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1175 pcs
Tikiake: MS27484T18B32PC.pdf
RFQ
MS27484T18B35A
MS27484T18B35A
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG 66POS STRGHT PIN
I roto i te taonga: 1610 pcs
Tikiake: MS27484T18B35A.pdf
RFQ
MS27484T18B32S
MS27484T18B32S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP