MS27484E16F26PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27484E16F26PA
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua JT 26C 26#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: MS27484E16F26PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27484E16F26PA
Tau Wae MS27484E16F26PA Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
He Rahinga Kei te wātea 5163 pcs Pepa Raraunga MS27484E16F26PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 16-26 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa AAMS27484E16F26PA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi - Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut, Ground Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata -
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27484E16F26P
MS27484E16F26P
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP