MS27473T16F26PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27473T16F26PA
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27473T16F26PA.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27473T16F26PA
Tau Wae MS27473T16F26PA Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1383 pcs Pepa Raraunga MS27473T16F26PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 16-26 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa AMS27473T16F26PA
MS27473T16F26PA-ND
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold