MS27473T16B26PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27473T16B26PA
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: 1.MS27473T16B26PA.pdf2.MS27473T16B26PA.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27473T16B26PA
Tau Wae MS27473T16B26PA Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1386 pcs Pepa Raraunga 1.MS27473T16B26PA.pdf2.MS27473T16B26PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 16-26 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium over Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa AMS27473T16B26PA
MS27473T16B26PA-ND
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27473T16B26BA
MS27473T16B26BA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
I roto i te taonga: 2158 pcs
Tikiake: MS27473T16B26BA.pdf
RFQ
MS27473T16B26PC
MS27473T16B26PC
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1403 pcs
Tikiake: MS27473T16B26PC.pdf
RFQ
MS27473T16B26PA
MS27473T16B26PA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8T 26C 26#20 PLUG
Tikiake:
Tikiake:
MS27473T16B26PB
MS27473T16B26PB
Tikiake: MS27473T16B26PB.pdf
MS27473T16B26PA-LC
MS27473T16B26PA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE
MS27473T16B26B
MS27473T16B26B
MS27473T16B26PALC
MS27473T16B26PALC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
Tikiake: MS27473T16B26PALC.pdf
MS27473T16B26AA
MS27473T16B26AA
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG 26POS STRGHT SCKT
Tikiake: MS27473T16B26B.pdf
MS27473T16B26P
MS27473T16B26P
Tikiake: MS27473T16B26P.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel