MS27473T16A26PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27473T16A26PA
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/PINS
Ngā Rauemi: MS27473T16A26PA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27473T16A26PA
Tau Wae MS27473T16A26PA Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1368 pcs Pepa Raraunga MS27473T16A26PA.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Cadmium over Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series II
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa AMS27473T16A26PA
MS27473T16A26PA-ND
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga MS27473T16A26PA
Kua whakaratohia te Taimana Nui 16-26 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea A Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27473T14Z97SA
MS27473T14Z97SA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8T 12C 8#20 4#16 PLUG
I roto i te taonga: 967 pcs
Tikiake:
RFQ
MS27473T14Z97SA-LC
MS27473T14Z97SA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 12POS INLINE
I roto i te taonga: 1358 pcs
Tikiake:
RFQ
MS27473T16A26P
MS27473T16A26P
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/PINS