D38999/26WG39PN-RUSB4
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26WG39PN-RUSB4
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: D38999/26WG39PN-RUSB4.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26WG39PN-RUSB4
Tau Wae D38999/26WG39PN-RUSB4 Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5845 pcs Pepa Raraunga D38999/26WG39PN-RUSB4.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL G
Rahi Hiku - Whakauru 21-39 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Packaging Bulk Ētahi Ingoa AAD38999/26WG39PN-RUSB4
D3899926WG39PNRUSB4
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 39 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Kōkuhu Rauemi - Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut, Self Locking, Shrink Boot Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata -