D38999/26WF28SN-RUWHST3
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D38999/26WF28SN-RUWHST3
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 28POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: D38999/26WF28SN-RUWHST3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D38999/26WF28SN-RUWHST3
Tau Wae D38999/26WF28SN-RUWHST3 Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 28POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5345 pcs Pepa Raraunga D38999/26WF28SN-RUWHST3.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL F
Rahi Hiku - Whakauru 19-28 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Packaging Bulk Ētahi Ingoa AAD38999/26WF28SN-RUWHST3
D3899926WF28SNRUWHST3
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 28 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Kōkuhu Rauemi - Tiaki Ingoa Environment Resistant
Whakaahuatanga Taipitopito 28 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata -