CTVPS00RF-17-26PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CTVPS00RF-17-26PA
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: CTVPS00RF-17-26PA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CTVPS00RF-17-26PA
Tau Wae CTVPS00RF-17-26PA Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2130 pcs Pepa Raraunga CTVPS00RF-17-26PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 17-26 Rauemi Hee Composite
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CTVPS00RF1726PA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold