CTV06RW-17-26PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CTV06RW-17-26PA
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: CTV06RW-17-26PA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CTV06RW-17-26PA
Tau Wae CTV06RW-17-26PA Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1216 pcs Pepa Raraunga CTV06RW-17-26PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 17-26 Rauemi Hee Composite
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CTV06RW1726PA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Coupling Nut, Self Locking
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold