BACC63DB17-26PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC63DB17-26PA
Kaihanga / Waitohu: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga hua BACC 26C 26#20 PIN PLUG SS
Ngā Rauemi: BACC63DB17-26PA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 879 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 879 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63DB17-26PA
Tau Wae BACC63DB17-26PA Kaihanga Amphenol Aerospace Operations
He Rahinga Kei te wātea 879 pcs Pepa Raraunga BACC63DB17-26PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 17-26 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei - Raupapa BACC63
Packaging Bulk Ētahi Ingoa BACC63DB1726PA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kōkuhu Rauemi -
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BACC63DB17-26PAH
BACC63DB17-26PAH
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE