EP2SGX90EF1152I4N
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
EP2SGX90EF1152I4N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EP2SGX90EF1152I4N
Kaihanga / Waitohu: Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Whakaahuatanga hua IC FPGA 558 I/O 1152FBGA
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 23 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 23 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EP2SGX90EF1152I4N
Tau Wae EP2SGX90EF1152I4N Kaihanga Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Tuhinga o mua 1.15 V ~ 1.25 V Te tapeke RAM 4520448
Pūrere Pūrere Whakarato 1152-FBGA (35x35) Raupapa Stratix® II GX
Paa / Case 1152-BBGA, FCBGA Tae Mahi -40°C ~ 100°C (TJ)