EP1AGX60EF1152I6N
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
EP1AGX60EF1152I6N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EP1AGX60EF1152I6N
Kaihanga / Waitohu: Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Whakaahuatanga hua IC FPGA 514 I/O 1152FBGA
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 100 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 100 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
24 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EP1AGX60EF1152I6N
Tau Wae EP1AGX60EF1152I6N Kaihanga Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Tuhinga o mua 1.15 V ~ 1.25 V Te tapeke RAM 2528640
Pūrere Pūrere Whakarato 1152-FBGA (35x35) Raupapa Arria GX
Paa / Case 1152-BBGA, FCBGA Ētahi Ingoa 544-2386
Tae Mahi -40°C ~ 100°C (TJ) Te maha o nga Mea Pono / Pūtau 60100