VKA3125N
Altech CorporationAltech Corporation
VKA3125N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VKA3125N
Kaihanga / Waitohu: Altech Corporation
Whakaahuatanga hua SWITCH DISCT 125A
Ngā Rauemi: VKA3125N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VKA3125N
Tau Wae VKA3125N Kaihanga Altech Corporation
Whakaahuatanga SWITCH DISCT 125A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1338 pcs Pepa Raraunga VKA3125N.pdf
Tuhinga 600V Momo Switch
Raupapa VKA Ētahi Ingoa 1920-1452
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei 125A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VKA100LS05C
VKA100LS05C
Kaihanga: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 100W
I roto i te taonga: 4982 pcs
Tikiake: VKA100LS05C.pdf
RFQ
KKV 332CC
KKV 332CC
Kaihanga: Altech Corporation
Whakaahuatanga: SWITCH DISCONCT/FUSE HOLDER 30A