PSA-60024
Altech CorporationAltech Corporation
PSA-60024 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSA-60024
Kaihanga / Waitohu: Altech Corporation
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 600W
Ngā Rauemi: PSA-60024.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 371 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 371 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSA-60024
Tau Wae PSA-60024 Kaihanga Altech Corporation
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 600W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 371 pcs Pepa Raraunga PSA-60024.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 135 VAC, 180 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.59" L x 3.35" W x 4.88" H (142.0mm x 85.0mm x 124.0mm)
Raupapa PSA-600 Mana (Watts) 600W
Ētahi Ingoa 1920-1151 Tae Mahi -25°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output He pai 91%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 25A 90 ~ 135 VAC, 180 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 25A