PS-S10024
Altech CorporationAltech Corporation
PS-S10024 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PS-S10024
Kaihanga / Waitohu: Altech Corporation
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 96W
Ngā Rauemi: PS-S10024.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PS-S10024
Tau Wae PS-S10024 Kaihanga Altech Corporation
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 96W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1141 pcs Pepa Raraunga PS-S10024.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.94" L x 2.17" W x 3.54" H (100.0mm x 55.0mm x 90.0mm)
Raupapa PS-S100 Mana (Watts) 96W
Ētahi Ingoa 1920-1758 Tae Mahi -10°C ~ 60°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 4A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input Nama - Whakaputa (Max) 4A
Whakaaetanga CE, cULus Nga tono Hazardous Locations, ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PS-RT1
PS-RT1
Kaihanga: TechTools
Whakaahuatanga: EXTERNAL PWR SUPPLY
I roto i te taonga: 4881 pcs
Tikiake:
RFQ
PS-PA(B)J-3/REMD
PS-PA(B)J-3/REMD
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN EXTRACTION TOOL
I roto i te taonga: 388 pcs
Tikiake:
RFQ
PS-P(S)AC-1/REMD
PS-P(S)AC-1/REMD
Kaihanga: Hirose
I roto i te taonga: 956 pcs
PS-S2012
PS-S2012
Kaihanga: Altech Corporation
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 20W
I roto i te taonga: 3687 pcs
Tikiake: PS-S2012.pdf
Kaihanga: Altech Corporation
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 10W
Tikiake: PS-S1024.pdf
PS-PH
PS-PH
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: LOCKOUT SYSTEM CIRC BRKR PANELS
Tikiake: PS-PH.pdf
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 15V 10W