HE6WPR/12
Altech CorporationAltech Corporation
Altech Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HE6WPR/12
Kaihanga / Waitohu: Altech Corporation
Whakaahuatanga hua CONN TERM STRIP 12 POLES 12MM
Ngā Rauemi: HE6WPR/12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HE6WPR/12
Tau Wae HE6WPR/12 Kaihanga Altech Corporation
Whakaahuatanga CONN TERM STRIP 12 POLES 12MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36710 pcs Pepa Raraunga HE6WPR/12.pdf
Waea Wire 10-20 AWG Te Whakatau Ngaohiko 300V
Tohu Whakamutunga Screws Rauemi Tae Panuku Steel
Kua mutu te Whakaaetanga Whakataunga Blue Chromate Momo Poraka Terminal Eurostyle Terminal Strip
Raupapa EUROSTRIPS® HE Pana 0.472" (12.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1920-1375
Tae Mahi -30°C ~ 125°C Te maha o nga Whakauru Wire 24
Tau o nga Rarangi 2 Tuhinga o mua 12
Momo Tae Chassis, Panel Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Rauemi - Whakangungu Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 12 Circuit 0.472" (12.00mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws
Whakatauranga onamata 40A Tae White
Te Whakamutunga Closed Momo Pane Enclosed
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HE6HWPR/03
HE6HWPR/03
Kaihanga: Altech Corporation
Whakaahuatanga: CONN TERM STRIP 3 POLES 12MM
I roto i te taonga: 76539 pcs
Tikiake: HE6HWPR/03.pdf
RFQ
HE6HWPR/12
HE6HWPR/12
Kaihanga: Altech Corporation
Whakaahuatanga: CONN TERM STRIP 12 POLES 12MM
I roto i te taonga: 32960 pcs
Tikiake: HE6HWPR/12.pdf
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.438"