CB12245A
Altech CorporationAltech Corporation
Altech Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CB12245A
Kaihanga / Waitohu: Altech Corporation
Whakaahuatanga hua BATTERY CHARGER 1224VDC 65A 115-
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 466 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 466 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CB12245A
Tau Wae CB12245A Kaihanga Altech Corporation
Whakaahuatanga BATTERY CHARGER 1224VDC 65A 115- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 466 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Nga Whakauru 14.4V/28.8V Momotuhi - Whakauru 90 ~ 305 VAC
Momo Enclosed Kāhua Whakamutunga Terminal Block
Rahi / Rahi 3.94" L x 1.78" W x 3.94" H (100.08mm x 45.21mm x 100.08mm) Raupapa CB
Mana - Max - Tae Mahi -25°C ~ 70°C
Tau o nga Pūtau 1 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed Battery Charger 14.4V/28.8V 6A/5A 12V/24V Te wa kaute 15 Hrs
Tae Ngaru - Max 6A/5A Pūtaiao Battery Lead Acid, Nickel Cadmium
Rahi Pūtau Battery 12V/24V Whakaaetanga CE, cURus