16NH00AM-6
Altech CorporationAltech Corporation
Altech Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 16NH00AM-6
Kaihanga / Waitohu: Altech Corporation
Whakaahuatanga hua FUSEMOTOR PROTECTION 3 NH0016A66
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 16NH00AM-6
Tau Wae 16NH00AM-6 Kaihanga Altech Corporation
He Rahinga Kei te wātea 8701 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
16NA220MEFC8X11.5
16NA220MEFC8X11.5
Kaihanga: Rubycon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL